Katalog Kbike

Originální koloběžky a příslušenství Kbike


K objednání použijte náš objednávkový systém, kde naleznete širší sortiment koloběžkového zboží s popisem a aktuálními cenami.
Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike
KOLOBĚŽKY   ÷    TUNING   ÷    PŘÍSLUŠENSTVÍ   ÷    SERVIS

KOLOBĚŽKY

Detailní popis a technické parametry naleznete v katalogových listech
Kit dětské koboležky K2

K2 - ALBY

(katalogový list)
Stavebnice koboležky K2 pro nejmenší děti od 2 do 4 let.
Sportovní koloběžka K5

K5 - SPORT

(katalogový list)
Koloběžka K5 je sportovní koloběžka na dvanácti palcových (12") kolech. Sportovní koncepce neumožňuje variabilní rozměry pneumatik, kterými by se měnila výška nášlapu. K5 je maximálně vyladěna na výkon, přesto je úžasně využitelná pro výlety, pohyb po městě i v přírodě. Nízká světlost (40 mm) a tím i nízký nášlap (60 mm) jsou zvoleny na základě zkušeností z obrovského množství závodů. Řízení je velmi živé, geometrie vzhledem k neměnným rozměrům plášťům (62-203) je zvolena limitně. Díky tomu koloběžka velmi dobře jede, perfektně drží v zatáčkách a při jízdě městem je neuvěřitelně obratná. Od jezdce vyžaduje více pozornosti, za to se mu ale odmění úžasnými možnostmi, nad kterými budou ostatní koloběžci žasnout.
Díky skladnosti není problém přibalit ji do auta, vzít sebou do vlaku i letadla (k tomu je vhodné využít přepravní tašku).
Sportovní koloběžka K6 - katalogový list

K6 - UNI

(katalogový list)
Variabilní koncepce dvanácti palcové koloběžky K6 umožňuje měnit světlou výšku změnou profilu pláště. V základním provedení s plášti 62-203 je světlost 60 mm. Díky nízkému profilu stupačky je nášlap 80 mm nad terénem. Možnost změny jsou vykoupeny méně sportovním projevem koloběžky, za to lze snadno a bez velkých nákladů zvolit výšku nad terénem. Zvláště na lesních a polních cestách jezdci ocení zvýšenou světlost proti K5.
Díky skladnosti není problém přibalit ji do auta, vzít sebou do vlaku i letadla (k tomu je vhodné využít přepravní tašku).
Sportovní koloběžka K7 - katalogový list

K7 - ECCE

(katalogový list)
Koloběžka K7 je pohodlná a stabilní koloběžka do města i na výlety po horších cestách. Pro dnes již běžný koncept většího předního kola jsme zvolili kombinaci 16"/12". V základu je K7 osazena pláštěm 54-203 vzadu a 50-305 na předním kole. Rozdílný profil pláštů dává koloběžce motorkový vzhled. Výška nášlapu je zvolena kopromisně. Světlost 50 mm s nášlapem 70 mm umožňuje použití plášťů s nižším profilem. Zvolená geometrie řízení upřednostňuje stabilitu a dobré vedení koloběžky před obratností a rychlostí. To umožňuje klidnější a pohodlnější jízdu v porovnání s K5 a K6.
Ani 16-ti palcové kolo nebrání snadnému přepravování koloběžky v dopravních prostředcích (i pro K7 máme vhodnou tašku).
Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike
KOLOBĚŽKY   ÷    TUNING   ÷    PŘÍSLUŠENSTVÍ   ÷    SERVIS

TUNING

Uvedená částka navyšuje cenu vybrané koloběžky.
Další možnosti tuningu

Pneu tuning

Koloběžky je možné vybavit jiným plášti. Aktuální nabídku naleznete v objednávacím systému. Cena je uvedena vždy pro celou koloběžku a představuje cenový rozdíl mezi standardními a vybranými pneu. V závorce uvádíme koloběžky pro které je tuning určen. Pokud potřebujete pláště koupit samostatně, najdete je v sekci náhradních dílů.
Kids Tuning K5

Kid tuning

Úprava koloběžky K5 nebo K6 pro děti spočívá v seřízení brzdových pák a použití jiných řídítek a představce. Zvolená řídítka jsou proti standardu nížší, lehčí a mají geometrií zohleňující dětskou postavu. Představec má menším předsazením a brzdy jsou nastaveny s ohledem na váhu dítěte a rozměry dětské dlaně. Vše si pohodlně nastavíte v dětském konfigurátoru. Koloběžka má stejnou nosnost jako základní verze, ale vzhledem k nastavení brzd nemá pro dospělého dostatečný brzdný účinek.
Úprava je koncipovaná tak aby koloběžka s dítětem "rostla", stačí měnit vysunutí představece a později nahradit řidítka a změnit nastavení brzd. Koloběžka není na žádných komponentech "ošizena". Úprava je důležitá aby si dítě jízdu na koloběžce oblíbilo a nezískalo špatné návyky.
Bowdenový tuning

Bowden tuning

V objednávacím systému naleznete aktuální nabídku bowdenů, které mohou nahradit standardně dodávané bowdeny. Můžete získat designové vylepšení ale i technicky dokonalejší řešení díky přidanému opletem a lepší tuhosti, což se projeví v lepším pocitu při brzdění.
Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike
KOLOBĚŽKY   ÷    TUNING   ÷    PŘÍSLUŠENSTVÍ   ÷    SERVIS

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dres Kbike - náhled v plné velikosti

Dres Kbike

Klasický cyklo dres reglanového střihu z kvalitního materiálu. Pro Kbike podle našeho návrhu vyrobila firma SEŠITÉ.CZ. Dres je potisknut nápisy "koloběžka" v 30 jazycích. Dostupné velikosti naleznete v objednávacím systému.
Přepravní taška na koloběžku - náhled v plné velikosti

Taška

Přepravní taška vhodná pro koloběžku K5 nebo K6, v které je možná přeprava i letadlem. Ramení popruhy jsou zvoleny s ohledem na cestovatele s krosnou nebo batohem. Pro K7 je určena o větší taška.
Barva: černá
Podívejte se jak se koloběžka do tašky dá pěkně poskládat, pouze stačí demontovat představec s řidítky .
Brašna malá

Brašny

Výrobek vyvynutý speciálně pro 12" koloběžky. Brašny jsou lemovány 3M reflexním kedrem, který výrazně zvyšuje bezpečnost za snížené viditelnosti. Brašny jsou navrženy tak aby nepřekážely při jízdě.
Orientační rozměry: MALÁ - šířka horní=12cm Délka=22cm VELKÁ - Šířka horní=15cm Délka=25cm Barva: Černá
Blikačka 65 lumen USB

BLIKAČKA

(katalogový list)
Blikačka s dobíjecím akumulátorem s obrovskou intezitou svícení. Při umístění na náboj (střed) zadního kola zajistí nepřéhlednutelné osvětlení nejen ze zadu ale i z boku. Umístění na náboj kola také vyřeší problém, kam se zadním osvětlením na koloběžce.
Blikačku stále testujeme. Výsledky najdete v KATALOGOVÉM LISTU.
Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike
KOLOBĚŽKY   ÷    TUNING   ÷    PŘÍSLUŠENSTVÍ   ÷    SERVIS

SERVIS

Ostatní údržba je shodná s cyklistikou a poskytne Vám jí každý kvalitní cykloservis.

Výměna ložisek

Ložiska, jako každý díl, mají omezenou životnost a po nějaké době je nutná vyměna. Při opravě vyměňujeme i dutou osu. Servis si objednejte prostřednictvím našeho systému. Robot Vám potvrdí objednávku a po její kontrole Vám pošleme informace, jak k nám kolečka dopravit.
Ložiska nakupujeme pod licencí OEM, proto je nemůžeme prodávat. Zbytečně je nezkoušejte objednávat.

Generálka kola

Nebýt brzdění, mělo by kolo téměř neomezenou životnost. Při brzdění se opotřebovává ráfek a při viditelném úbytku materiálu hrozí nebezpečí roztržení. Výrobce ráfků udává povolené opotřebení 0,35mm. Současné ráfky jsou opatřeny značkou pro max. opotřebení. Při celkové opravě kola bude vyměněn ráfek a ložiska, případně paprsky a jejich matice.
Pro zaslání platí stejné podmínky jako pro výměnu ložisek.
Hlavní stránka sportovní koloběžky Kbike